Ranking czytelników: Ranking_czytelnikow 2021-2022 Raport okresowy: Raport_okresowy 2021-2022
Sonda uliczna o Irenie Sendlerowej
Zapraszamy do zapoznania się z relacją filmową z sondy ulicznej, która przeprowadziły uczennice klasy VIIIa: Amelia Łysak, Martyna Pączkiewicz i Amelia Antoszewska.
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 24 czerwca na boisku szkolnym:
– godz. 9.30 klasy I – III
– godz. 10.30 klasy IV – VIII
Ostatnie dni w świetlicy przed wakacjami
To już ostatnie chwile w tym roku szkolnym spędzane w świetlicy. Czas mija szybko. Kolejny rok szkolny jest za nami. Jeszcze dobrze się bawimy, jeszcze gramy i słuchamy, lecz niedługo szkołę zostawimy i wakacje przywitamy. A we wrześniu powrócimy w nasze mury ukochane, bo stęsknimy się za nimi. Za tą naszą dziewiętnastką ukochaną.
Świetliczaki na festynie rodzinnym
Podczas tegorocznego festynu dzieci ze świetlicy wspaniale prezentowały swoje talenty wokalno-taneczne oraz plastyczne. Malowanie na folii było strzałem w dziesiątkę, żeby nie powiedzieć w dziewiętnastkę. Od maluszków poprzez przedszkolaki, uczniów z naszej szkoły i ich rodziców wszyscy świetnie się bawili tworząc “bajkowe akwarium i wiosenną łąkę “. Sami zobaczcie jaka to fajna zabawa. Autorzy: Beata […]
Dzień sportu
Festyn Rodzinny
Ambitni chłopcy
Uczniowie SP 19 z trzecim miejscem w Mistrzostwach Kielc w Piłce ręcznej. Puchar za 3 miejsce otrzymali: Adamczyk Piotr, Dudzik Mateusz, Fąfara Jakub, Winiarczyk Paweł, Gruszka Dawid, Czernecki Filip, Hałka Kacper, Mikos Patryk. Gratulacje
Opiekunem drużyny jest pan Jarosław Januchta
Mamy wicemistrza Kielc
Nasza drużyna w składzie: Dawid Gruszka, Paweł Winiarczyk, Mateusz Dudzik, Jakub Fąfara, Kacper Halka, Wiktor Bednarczyk i Piotr Adamczyk zajęli drugie miejsce w Mistrzostwach Kielc w Koszykówce chłopców. Opiekunem drużyny był Jarosław Januchta.
Skrócone lekcje w piątek 10 czerwca
Klasy piąte na “Farmie Iluzji”
Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej
– Była długa podróż, – Było zwiedzanie Kopalni Złota w Złotym Stoku, – Była przejażdżka podziemną kolejką, – Był relaks przed snem, – Było wędrowanie wśród Błędnych Skał, – Była produkcja papieru czerpanego w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, – Były spacery po miastach zdrojowych, – Było poszukiwanie wyjścia z labiryntów tuneli obronnych pod Twierdzą […]













