Chciałbym poinformować Państwa o tym, że nasza szkoła przystąpiła do  projektu pt. ,,PHO3NIX  ACTIVE SCHOOL”, którego celem jest aktywizacja dzieci szkół podstawowych do aktywności ruchowej i poznawania świata sportu przez zabawę!

Od 25 stycznia każdy z uczniów Naszej szkoły będzie mógł zarejestrować się na platformie z filmami sportowymi i przez swoją aktywność fizyczną wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na platformie udostępnimy sportowe filmy z ćwiczeniami, a za każdy odtworzony w całości przez ucznia film Fundacja Pho3nix przekaże na rzecz WOŚP 1 PLNDzięki temu  Nasza szkoła i każdy uczeń poprzez aktywność fizyczną będzie mógł pomóc innym potrzebującym dzieciom.

Startujemy! 🙂 Chętni uczniowie mogą się już rejestrować na stronie www.pho3nix-kids.com poprzez kliknięcie przycisku „Zarejestruj” lub „Weź udział” na stronie głównej.

Uwaga! Punkty będą zbierane dopiero od 29 stycznia (piątek) – wtedy na platformie pojawi się 10 filmów dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. (1 film treningowy = 1 złotówka)

Z mojej strony, jako koordynatora akcji mogę obiecać, że w szkole uczniowie mogą liczyć na podwyższoną ocenę z wychowania fizycznego oraz punkty z zachowania.

Reszta informacji w załączniku

Ze sportowym pozdrowieniem:  Jarosław Januchta