Dyrektor Szkołymgr Paulina Podlewska – Pająk

Wicedyrektor Szkołymgr Andrzej Kosierkiewicz

Kierownik świetlicymgr Marzena Zachariasz

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

  1. mgr Grażyna Jamioł
  2. mgr Ewa Kryniewska
  3. mgr Agnieszka Parkita
  4. mgr Renata Pawelec
  5. mgr Urszula Piasecka
  6. mgr Iwona Stachowiak 
  7. mgr Beata Tomala

Nauczyciele przedmiotów humanistycznych:

  1. mgr Agnieszka Dąbrowska /język polski/
  2. mgr Iwona Masternak /j. polski/
  3. mgr Grzegorz Miszczyk /j.polski/
  4. mgr Monika Waligórska-Ucig /j. polski/
  5. mgr Agnieszka Król /j. angielski/
  6. mgr Anna Magda /j. angielski/
  7. mgr Agata Siwoń /j. angielski/
  8. mgr Agnieszka Koćmik /j. angielski/
  9. mgr Malwina Odrzywolska /j. niemiecki, plastyka/
  10. mgr Monika Kowalik /historia/
  11. mgr Jacek Sierka /historia, WOS/
  12. mgr Iwona Stefańczyk /muzyka/
  13. mgr Marta Świercz /technika/

Nauczyciele religii/etyki:

  1. mgr Agnieszka Kołkowska
  2. brat mgr Michał Stec
  3. mgr Malwina Odrzywolska
  4. mgr Marta Świercz

Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych:

  1. mgr Anna Kotulska /geografia/
  2. mgr Zenona Kowalik /przyroda, fizyka, WDŻ/
  3. mgr Renata Kubicka /matematyka/
  4. mgr Katarzyna Kuczwara /matematyka/
  5. mgr Małgorzata Muszyńska /biologia, WDŻ/ 
  6. mgr Magdalena Segieta /chemia/
  7. mgr Aleksandra Spurek /matematyka/
  8. mgr Joanna Wielicka /matematyka/
  9. mgr Patrycja Zaręba – Michalska /fizyka/

Nauczyciele informatyki:

  1. mgr Leszek Bieniek
  2. mgr Renata Kubicka
  3. mgr Jolanta Mazur 
  4. mgr Małgorzata Muszyńska
  5. mgr Monika Waligórska-Ucig

Nauczyciele wychowania fizycznego:

  1. mgr Anna Ambrozik
  2. mgr Jarosław Januchta
  3. mgr Andrzej Kosierkiewicz
  4. mgr Rafał Młodawski
  5. mgr Robert Solnica

Nauczyciel doradztwa zawodowego:

  1. mgr Marzena Zagdan
  2. mgr Sylwia Jankowicz

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa:

  1. mgr Krzysztof Tomczyk

Wychowawcy świetlicy szkolnej:

  1. mgr Barbara Garbacz
  2. mgr Ewa Kowalska
  3. mgr Jolanta Mazur
  4. mgr Beata Rabajczyk
  5. mgr Izabela Sitek
  6. mgr Marzena Zachariasz

Nauczyciele specjaliści:

  1. mgr Aneta Bilman
  2. mgr Dorota Bogucka
  3. mgr Dorota Chabior
  4. mgr Edyta Domagała
  5. mgr Agnieszka Kowalczyk
  6. mgr Małgorzata Kosela-Włodarz
  7. mgr Dorota Król
  8. mgr Rafał Młodawski
  9. mgr Agnieszka Parkita
  10. mgr Paulina Podlewska-Pająk
  11. mgr Marek Stemplewski
  12. mgr Marzena Zagdan

Nauczyciele bibliotekarze:

  1. mgr Iwona Krzemińska 
  2. mgr Marta Świercz /czytelnia/

Pedagog szkolny:

  1. mgr Marzena Zagdan

Psycholog szkolny:

  1. mgr Sylwia Jankowicz

Szkolny Rzecznik Praw Ucznia:

mgr Monika Kowalik

[Aktualizacja z dnia 11 września 2021 r.]