Dyrektor Szkołymgr Dorota Mętrak

Wicedyrektor Szkołymgr Andrzej Kosierkiewicz

Kierownik świetlicymgr Marzena Zachariasz

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

  1. mgr Ewelina Brzyszcz
  2. mgr Małgorzata Drej /język angielski/
  3. mgr Grażyna Jamioł
  4. mgr Dorota Król
  5. mgr Ewa Kryniewska
  6. mgr Renata Pawelec
  7. mgr Urszula Piasecka
  8. mgr Iwona Stachowiak /urlop zdrowotny/
  9. mgr Beata Tomala
  10. mgr Michalina Rzepka /język angielski/

Nauczyciele przedmiotów humanistycznych:

  1. mgr Agnieszka Dąbrowska /język polski/
  2. mgr Barbara Krzepkowska /j. polski/
  3. mgr Iwona Masternak /j. polski/
  4. mgr Grzegorz Miszczyk /urlop zdrowotny/
  5. mgr Monika Waligórska-Ucig /j. polski/
  6. mgr Agnieszka Król /j. angielski/
  7. mgr Anna Magda /j. angielski/
  8. mgr Agata Siwoń /j. angielski/
  9. mgr Ewa Kryniewska /j. niemiecki/
  10. mgr Malwina Odrzywolska /j. niemiecki/
  11. mgr Monika Kowalik /historia/
  12. mgr Jacek Sierka /historia, WOS/
  13. mgr Iwona Stefańczyk /muzyka/
  14. mgr Dorota Mętrak /technika/
  15. mgr Marta Świercz /technika, zajęcia techniczne/
  16. mgr Alicja Tuz /plastyka/

Nauczyciele religii/etyki:

  1. brat mgr Grzegorz Dudek
  2. mgr Agnieszka Kołkowska
  3. mgr Iwona Migas
  4. mgr Anna Kotulska
  5. mgr Dorota Król
  6. mgr Ewa Kryniewska
  7. mgr Iwona Masternak
  8. mgr Małgorzata Muszyńska
  9. mgr Marta Świercz

Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych:

  1. mgr Anna Kotulska /geografia/
  2. mgr Zenona Kowalik /przyroda, fizyka/
  3. mgr Renata Kubicka /matematyka/
  4. mgr Małgorzata Muszyńska /przyroda, biologia/ 
  5. mgr Magdalena Segieta /chemia/
  6. mgr Aleksandra Spurek /matematyka/
  7. mgr Joanna Wielicka /matematyka/

Nauczyciele zajęć komputerowych i informatyki:

  1. mgr Leszek Bieniek
  2. mgr Jolanta Mazur /urlop zdrowotny/
  3. mgr Aleksandra Spurek
  4. mgr Monika Waligórska-Ucig
  5. mgr Joanna Wielicka
  6. mgr Jarosław Wrzosek

Nauczyciele wychowania fizycznego:

  1. mgr Anna Ambrozik
  2. mgr Jarosław Januchta
  3. mgr Andrzej Kosierkiewicz
  4. mgr Robert Solnica

Nauczyciel doradztwa zawodowego:

  1. mgr Edyta Domagała

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa:

  1. mgr Krzysztof Tomczyk

Wychowawcy świetlicy szkolnej:

  1. mgr Agnieszka Dąbrowska
  2. mgr Małgorzata Drej
  3. mgr Barbara Garbacz
  4. mgr Joanna Kojac /urlop zdrowotny/
  5. mgr Dorota Mętrak
  6. mgr Beata Rabajczyk
  7. mgr Izabela Sitek
  8. mgr Marzena Zachariasz

Nauczyciele specjaliści:

  1. mgr Aneta Bilman
  2. mgr Dorota Chabior
  3. mgr Edyta Domagała
  4. mgr Monika Grabowska
  5. mgr Maria Jamka
  6. mgr Małgorzata Kosela-Włodarz
  7. mgr Agnieszka Parkita
  8. mgr Paulina Podlewska-Pająk
  9. mgr Agata Siwoń
  10. mgr Marek Stemplewski
  11. mgr Marzena Zagdan

Nauczyciele bibliotekarze:

  1. mgr Iwona Krzemińska 
  2. mgr Marta Świercz /czytelnia/

Pedagog szkolny:

  1. mgr Marzena Zagdan

Szkolny Rzecznik Praw Ucznia:

mgr Monika Kowalik

[Aktualizacja z dnia 25 października 2019 r.]