Zapisy dzieci na obiady oraz zasady odpłatności za obiady

Drodzy rodzice

1. Warunkiem korzystania ze stołówki szkolnej jest wniesienie opłaty za obiady oraz złożenie do kierownika świetlicy Karty zgłoszenia dziecka do stołówki szkolnej do 6.09.2021r. (do pobrania ze strony internetowej szkoły lub sekretariatu od 1.09.2021).
  2. Cena jednego obiadu 3,90 zł.
  3. Wpłata za obiady dokonywana jest z „góry” za cały miesiąc pod koniec miesiąca poprzedzającego.
  4. Wpłat dokonuje się wyłącznie przelewem na rachunek bankowy szkoły.
  5. Wpłat należy dokonywać we wskazanym terminie.
  6. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z obiadów w następnym miesiącu.
  7. Kwota za niewykorzystany obiad zostanie odliczona i zwrócona na koniec miesiąca na podane przez Państwo konto bankowe, pod warunkiem, że nieobecność ucznia zostanie zgłoszona przez rodzica  do świetlicy  lub telefonicznie w sekretariacie szkoły (tel.41/367-64-86)
  8. Odwołanie obiadu przysługuje od następnego dnia roboczego po zgłoszeniu tego faktu do godziny 7.45. Po tym czasie odwołanie następuje 2 dni robocze po zgłoszeniu.
  9. Stołówka wydaje obiady w godzinach 11.45 – 14.00 według ustalonego grafiku.

Informacje o kosztach obiadów, terminach płatności za dany  miesiąc oraz terminie rozpoczęcia żywienia umieszczone będą na stronie internetowej szkoły, drzwiach wejściowych oraz na tablicy ogłoszeń bloku żywienia.

Kierownik świetlicy Marzena Zachariasz