W dniu 20.10. 2021 r. w Świetlicy Szkolnej świętowaliśmy Dzień Dyni. Uczniowie młodszych klas wspaniale prezentowali się w pomarańczowych strojach. Nauczyciele również pamiętali o pomarańczowych akcentach. Podczas zajęć dzieci określały jak wyglądają dynie, poznały rodzaje dyń i sposoby ich wykorzystania (np. jak upiec pyszne babeczki z dyni). Dowiedziały się także o zdrowotnych właściwościach tego popularnego warzywa.  Rozwiązywały dyniowe krzyżówki oraz wykonywały cukierkowe dynie. Podczas zajęć plastycznych wykazały się kreatywnością, pomysłowością i twórczym zaangażowaniem widocznym na przedstawionych poniżej zdjęciach. Bawiły się przy tym wspaniale. Powstały prawdziwe dyniowe dzieła sztuki. Podczas rywalizacji panowała wspaniała atmosfera, wszystkim uczestnikom dopisywał świetny humor, Następne święto dyni już za rok! Zapraszamy!