AKCJA EDUKACJA – PORZĄDKUJEMY I NIE MARNUJEMY sponsored by BeRawKids!

logo z napisem: ubrania do oddania radość pomaganiaEdukacja ekologiczna nie jest nam obojętna, dlatego dołączamy do wyzwania porządkowania i nie marnowania. Celem kampanii jest zachęcenie uczniów, ich rodziców i opiekunów oraz rodziny i przyjaciół do uporządkowania swoich szaf i przekazania w ramach akcji niepotrzebnej odzieży, której kilogramy zamienione zostaną na nagrody rzeczowe. Ubrania trafią do ponownego obiegu, zgodnie z założeniami gospodarki obiegu zamkniętego.

Odzież oddajemy od 17.11.2021 do dnia 17.01.2022

Przekazujemy ubrania stanowiące elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej, nowe lub używane ale nienoszące śladów ponadprzeciętnego, znacznego zużycia czyli bez dziur, bez zmechaceń, bez plam, czyste, kompletne, niezniszczone, nadające się do ponownego założenia, w ilości nie mniejszej niż 10 kilogramów na jeden karton.
Z Akcji wyłączone są buty, akcesoria, dodatki typu: paski, torebki, galanteria skórzana.

Kartony z ubraniami oddajemy na dwa sposoby:
1. Przynosimy je do szkoły (zostawiamy u Pań woźnych);
2. Indywidualnie, czyli rodzice i bliscy uczniów mogą dokonać zgłoszenia odbioru ubrań (bez żadnych kosztów) z adresów innych niż adres szkoły (z domu, pracy…) wypełniając formularz na stronie: www.ubraniadooddania.pl/edukacja.
Warunkiem rozliczenia Ubrań na rzecz konta naszej szkoły jest wpisanie w oknie „Słowa wsparcia”: Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej.
Aby przekazać Ubrania należy:
i. wejść na kartę kampanii www.ubraniadooddania.pl/edukacja,
ii. kliknąć guzik „Pomagam”,
iii. wypełnić formularz odbioru kartonów podając: adres odbioru, ilość spakowanych kartonów, termin odbioru,
iv. potwierdzić chęć przekazania Ubrań poprzez kliknięcie guzika „Przekazuję darowiznę”.

Zwycięzcą Akcji zostanie Placówka Edukacyjna, która na karcie kampanii www.ubraniadooddania.pl/edukacja przekaże największą ilość kilogramów w przeliczeniu na jednego podopiecznego Placówki edukacyjnej

Nagroda główna: Trzy Placówki, które osiągną najwyższą ilość zebranych kilogramów, w przeliczeniu na jednego podopiecznego, otrzymają 3 równorzędne nagrody, w skład których wchodzi:
● bezpłatny warsztat z live cooking przeprowadzony w placówce Zwycięzcy Akcji przez Partnera Akcji
● bezpłatny warsztat z idei cyrkularności przeprowadzony w placówce Zwycięzcy Akcji przez Organizatora Akcji
● 3x 100 zestawów produktów marki Purella Superfoods – producenta przekąsek dla dzieci BeRAW Kids, Sponsora Akcji, składających się z: 100 sztuk zdrowych żelek, 100 sztuk zdrowych batoników, 100 sztuk zdrowych smoothie.

Nagroda gwarantowana: Bezpłatny e-book, z pomysłami i materiałami do szerzenia idei niemarnowania w codziennym życiu.

Sponsor Akcji: Purella Superfoods – producent zdrowych i pysznych przekąsek
dla dzieci BeRAW Kids
Partner Akcji: Sylwia Majcher, ekoedukatorka, autorka bezpłatnego e-booka
o niemarnowaniu. Prowadząca portal: sylwiamajcher.pl

Regulamin 1. edycji kampanii CSR „AKCJA EDUKACJA – PORZĄDKUJEMY I NIE MARNUJEMY sponsored by BeRawKids!”

„Odkryj radość pomagania, oddając niepotrzebne ubrania!”

Jak pomagać? plakat pokazuje kolejność działań: spakuj ubrania, wybierz kampanię, przekaż kurierowi, odkryj radość pomagania