W ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości nasza szkoła została doposażona w cztery roboty edukacyjne – Photony. Pierwsze lekcje z programowania już za nami. Uczniowie bardzo aktywnie w nich uczestniczyli, chętnie współpracowali z robotami i wykazali się dużą kreatywnością.

Uczniowie zapoznali się z Photonami i zaprzyjaźnili z nimi. Postanowiliśmy, że roboty mieszkające w naszej szkole powinny mieć swoje własne imiona. W związku z powyższym ogłaszamy konkurs pt. “Imiona dla Photona”. Swoje propozycje każdy może zgłosić robiąc ozdobny napis wybranych przez siebie imion. Na tak przygotowanej karcie dopisujemy swoje imię i nazwisko oraz klasę i wrzucamy ją do specjalnie przygotowanego pojemnika znajdującego się w sali 21. Termin zgłaszania swoich propozycji mija 30 listopada.

Autor: Renata Kubicka