18 V 2023 r. uczniowie klas 4a i 4b, pod opieką pań: M. Kowalik, J. Wielickiej i M. Odrzywolskiej uczestniczyli  w wycieczce do Bałtowa.

Mimo niezbyt sprzyjającej aury, podróżując amerykańskim schoolbusem, podziwialiśmy różne gatunki zwierząt zamieszkujące Zwierzyniec Górny.

W Zwierzyńcu Dolnym spotkaliśmy kapibarę oraz liczne gatunki ptaków i ssaków, które karmiliśmy ich ulubionymi smakołykami.

Mnóstwo atrakcji czekało na nas w Sabatówce, Albert został zamknięty w mydlanej bańce, a Wiktor odważył się spróbować magicznego napoju.

Spacerując po JuraParku dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek paleontologicznych, podziwialiśmy modele dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń.

W Muzeum Jurajskim obejrzeliśmy wspaniałą wystawę “Powrót do przeszłości”.

Po zakupieniu pamiątek i przerwie na ulubiony posiłek, droga powrotna upłynęła nam w doskonałych nastojach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki:

Autor: J. Wielicka