Dzień Edukacji Narodowej stanowi wyjątkowe święto dla nauczycieli, wychowawców, pedagogów i wszystkich związanych z oświatą. Często nazywane również Dniem Nauczyciela, święto to przypada na 14 października i upamiętnia ważne wydarzenie w polskiej historii oświaty.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej mają na celu uhonorowanie pracy nauczycieli, którzy wkładają mnóstwo wysiłku, pasji i zaangażowania w edukację kolejnych pokoleń. W tym dniu uczniowie i rodzice wyrażają wdzięczność swoim nauczycielom za trud i poświęcenie, składając życzenia, wręczając kwiaty czy podziękowania.

W dniu 13.01.2023 o godzinie 9.55 odbędzie się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów naszej szkoły. Serdecznie Zapraszamy.