Tradycją naszej szkoły są grudniowe Koncerty Mikołajkowe dla rodziców.

12.XII.2011r uczniowie zaprezentowali szereg polskich kolęd ale także kilka znanych melodii świątecznych, jak np. White Christmas czy  Dzwonki sań.

Wystąpił zespół wokalny oraz zespół fletowy z towarzyszeniem instrumentów perkusyjnych.

Wśród flecistów należy wyróżnić uczennice, które osiągnęły wysoki stopień umiejętności gry na instrumencie. Są to: Ula Matuszewska, Monika Stobiecka, Kasia Wilczyńska, Klaudia Mraz, Weronika Mucha, Weronika  Kozubek, Weronika Sobala i Wiktoria Rowińska.

Wśród śpiewających solistów wystąpili Ola Podedworna, Maciek Buciaga i Kacper Nowakowski.

Na szczególną uwagę zasłużyła skrzypaczka, uczennica klasy 2 – Julia Ślewa, która pięknie wykonała kolędę Oj, maluśki i Wśród nocnej ciszy.

Publiczność dopisała, a wśród licznie zgromadzonych były całe rodziny uczniów, które co roku wspierają swą obecnością młodych i zdolnych artystów.

Koncert mikołajkowy został przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. Iwony Stefańczyk.

Galeria zdjęć jest dostępna tutaj.