W ostatnim tygodniu listopada 2011r. odbył się językowy konkurs plastyczny pt. „Znam angielski, poznaję kulturę” zorganizowany przez p. Michalinę Rzepkę, p. Agatę Siwoń i p. Annę Magdę. W konkursie wzięli udział uczniowie klas II-VI. Zadaniem uczniów było zaprojektowanie i wykonanie plakatu ilustrującego bajkę lub film dla dzieci. Plakat musiał zawierać hasło lub rymowankę w języku angielskim, zachęcającą do obejrzenia filmu. Z wielu ciekawych prac  nauczyciele wybrali najlepsze, sprawdzając jednocześnie pomysłowość, estetykę wykonania, jak również poprawność stylistyczną  i gramatyczną haseł i rymowanek w języku angielskim.

Wyniki konkursu:

Klasy II-IV

– I miejsce: Dorota Ołtarzewska kl. IIIb,

-II miejsce: Lidia Kosztołowicz kl. IIIb,

– III miejsce: Adrian Gas kl. IIb, Kacper Włodarczyk kl. IIb, Jagoda Szrek kl. IIb,

– IV miejsce: Mateusz Wójcik kl. IVc.

Klasy V-VI:

– I miejsce: Julia Sutowicz kl. VIb,

– II miejsce: Klaudia Mraz kl. Va, Weronika Mucha kl. Va,

-III miejsce: Wiktoria Wojnowska kl. Vc,

-IV miejsce: Aleksandra Skowronek kl. VIc, Aleksandra Gwizda kl. VIb.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w następnych konkursach z języka angielskiego!