W dniu 20 października 2011 r. w SP nr 19 w Kielcach odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Multitest”, który został zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. W konkursie wzięło udział 38 uczniów z klas IV-VI.

Wyniku konkursu nadesłano pod koniec grudnia 2011 r. Wśród uczniów z naszej szkoły mamy:

– dwoje laureatów: miejsce 5. zdobył uczeń klasy IVc Mateusz Wójcik (198p.), miejsce 10. zdobyła uczennica klasy VIa Urszula Matuszewska (184p.)

dwa wyróżnienia: miejsce 14. zdobył uczeń klasy IV c Adam Szmidt (180p.), miejsce 15. zdobyła uczennica klasy VIc Weronika Glimos (174p.).

Gratulujemy zwycięzcom wspaniałych wyników!

Przypominamy, że w dniu 02.02.2012 r. odbędzie się szkolny etap konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych ANGLOMANIAK. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych z klas IV-VI.