W dniu 22 stycznia 2012 r. zespół muzyczny składający się z uczniów naszej szkoły oprawił muzycznie mszę św. w Parafii św. Franciszka z Asyżu, a następnie dał krótki koncert licznie zgromadzonym widzom.

Bracia Kapucyni – a szczególnie uczący w SP 19 wcześniej brat Leon i uczący obecnie brat Tomasz Łakomczyk – bardzo ciepło i serdecznie nas przyjęli.

Solowe partie zaśpiewali: Ola Podedworna, Wiktoria  Rowińska, Kinga Skowrońska, Maciej Buciaga i Kacper Nowakowski.

Mniejszy skład zespołu fletowego to: Weronika Kozubek, Klaudia Mraz, Weronika Mucha, Ula Matuszewska, Kasia Wilczyńska, Monika Stobiecka, Ola Stobiecka, Emila Sochaj, Jagoda Szwach, Wiktoria Ziental.

Pozostałe osoby występujące w niedzielnym koncercie to: Ola Młodawska, Natalia Natanek, Szymon Bielenda, Kasia Lange, Natalia Robak, Magda Wiącek, Marta Cyran, Roksana Chajzler, Wiktoria Wojnowska.