Zuzanna Pernal, Gabriela Godzwon, Maksymilian Masternak i Maciej Biernacki przeszli do finału II Miejskiego Turnieju Języka Angielskiego “Young English Wizards”dla uczniów klas III.  I etap konkursu odbywał się 19 maja w SP nr 2 w Kielcach i wzięło w nim udział 16 kieleckich szkół. Do konkursu przygotowywał uczniów nauczyciel języka angielskiego- p. Michalina Rzepka. Uczniowie rozwiązywali wspólnie jedno zadanie oraz indywidualnie pisali test na temat krajów anglojęzycznych i zagadnień gramatyczno- leksykalnych. Po zsumowaniu punktów, uczniowie naszej szkoły uzyskali wysoki wynik i zakwalifikowali się do finału wraz z czterema drużynami z innych szkół. II etap odbędzie się 10 maja. TRZYMAJMY KCIUKI ZA NASZĄ WSPANIAŁĄ DRUŻYNĘ !

fot. Michalina Rzepka