CHCESZ ZMIENIĆ COŚ W SWOJEJ SZKOLE? CHCESZ ZOSTAĆ NOWYM PRZEWODNICZĄCYM SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO? PRZECZYTAJ, CO MUSISZ ZROBIĆ:

Kandydatem na członka Zarządu SU może być uczeń szkoły, który: uczęszcza systematycznie do szkoły, ma dobre wyniki w nauce oraz zachowanie zgodne z prawem szkolnym.

Zgłoszenie kandydata musi zawierać imię, nazwisko, wiek oraz klasę. Wychowawca zgłasza kandydatury na przewodniczącego do opiekunów SU do 15 września 2016r.

Akcja wyborcza kandydatów i ich zwolenników może być prowadzona od momentu zgłoszenia kandydata do dnia poprzedzającego datę wyborów.

Kandydat przygotowuje plakat wyborczy, który zostanie wywieszony na tablicy SU. Program wyborczy powinien zawierać hasła wyborcze, które kandydat zamierza realizować po wygranych wyborach.

Wybory do SU odbędą się 29 września 2016r. (czwartek) na korytarzu II piętra.

Opiekunowie SU:

Michalina Rzepka, Agata Siwoń, Malwina Odrzywolska