Cześć! Nazywam się Patryk Wesołek jestem uczniem klasy 6a. W ubiegłym roku szkolnym pełniłem funkcję zastępcy przewodniczącego,        a w tym roku zostałem przewodniczącym naszej szkoły. Chciałbym powiedzieć kilka słów o sobie. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze i grać na komputerze. Moje hobby to pływanie. Na koniec chciałem podziękować wszystkim za oddane głosy !

Cześć! Jestem Wiktoria Nowak z kl. 5a. Jak zapewne zauważyliście zostałam zastępcą przewodniczącego samorządu uczniowskiego. Po lekcjach (kiedy pogoda na to pozwala) uwielbiam jeździć z kolegami i koleżankami na “fiszkach”. Kocham również tańczyć i jestem w zepole tanecznym IMPULS V. Lubię grać w siatkówkę i bawić się z moim psem- Sarą.

Hej, nazywam się Jagoda Rubin, chodzę do klasy 6c. W samorządzie uczniowskim pracuję w sekcji informacyjnej. Bardzo lubię jazdę konną, której uczę się od 2 lat. Uwielbiam też karate, z którego mam już biały pas. Moją ukochaną przekąską jest sushi. Jednego dnia byłam dwa razy na największym w Polsce rollercoasterze w Energylandii (za pierwszym razem miałam zamknięte oczy)!

Cześć! Jestem Oliwia Kruszczak i jestem w samorządzie uczniowskim odpowiedzialna za sekcję informacyjną. Lubię grać w siatkówkę, tańczyć, spotykać się z przyjaciółmi, rysować, jeździć na “fiszce” i na rowerze, robić zdjęcia.

autorzy tekstu: Patryk Wesołek, Wiktoria Nowak,

Jagoda Rubin, Oliwia Kruszczak