W dniu 14.02.2013 r. odbyło się przedstawienie angielsko-polskie wraz z konkursami z okazji dnia Świętego Walentego, które zostało przygotowane przez uczniów z kl. VIA dla uczniów klas młodszych. Uroczystość była kolejnym przedstawieniem mającym na celu przybliżenie kultury krajów anglojęzycznych. Uczniowie obejrzeli przedstawienie i wysłuchali w dwóch językach, skąd wzięło się to święto, dowiedzieli się kim był święty Walenty, jak również, jaka legenda wiąże się z datą 14 lutego oraz jak obchodzony jest Dzień Zakochanych w krajach anglojęzycznych. Po części artystycznej, dzieci wzięły udział w konkursach tematycznych, w których uczestnictwo było nagradzane smacznym pierniczkiem w kształcie serca. Na zakończenie uczniowie kl. VIA wykonali układ taneczny do piosenki z filmu „Fineasz i Ferb”, do którego przyłączyły się wszystkie dzieci.

Zapraszamy do galerii zdjęć, w której warto zobaczyć, jak dobrze bawili się nasi wspaniali Uczniowie!

Autor: Michalina Rzepka