Już po raz drugi w dniach: 07.02. – 14.02.2013 r. Biblioteka Szkolna ogłosiła TYDZIEŃ PISANIA MIŁYCH LISTÓW z okazji walentynek. Do udziału w zabawie zostali zaproszeni wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy administracyjni naszej placówki. Radosne emocje ujawniały się u dzieci i dorosłych przy wrzucaniu pięknie przygotowanych kartek, karteczek, a nawet pokaźnych rozmiarów walentynek do specjalnego pudełka w pomieszczeniu bibliotecznym z napisem „Poczta Biblioteczna”. Jeszcze większa radość towarzyszyła specjalnie przebranym bibliotecznym „listonoszom” przy rozdawaniu miłych liścików, a wybuchy śmiechu, rumieńce na policzkach i okrzyki szczęścia adresatom szczególnej korespondencji.

Tak więc akcja zorganizowana przez Koło Przyjaciół Biblioteki na stałe zapisała się w kalendarzu imprez szkolnych, bo zyskała aprobatę w środowisku szkolnym. Zapraszamy do udziału w tej zabawie za rok!

Koło Przyjaciół Biblioteki wraz z opiekunem