22 marca 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Stefana Artwińskiego w Kielcach odbył się uroczysty finał organizowanych przez tę placówkę konkursów: V Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Anglomaniac” oraz XI Międzyszkolnego Konkursu Literackiego na Baśń Twórczą „Kręć się, kręć wrzeciono, wij się, wij się baśni”.

W obu konkursach bardzo dobre wyniki uzyskali nasi uczniowie.

W konkursie literackim II miejsce ex aequo w kategorii klas V zajęli Anna Brzezińska i Adrian Kozieł (oboje z klasy Vc, nauczyciel prowadzący: Grzegorz Miszczyk).

W konkursie „Anglomaniac” wzięły udział Julia Michcik (kl. VIb, przygotowana przez p. Annę Magdę) i Anna Brzezińska (kl. Vc, przygotowana przez p. Magdalenę Brożynę). Ania Brzezińska została wyróżniona za udział w konkursie, zaś Julia odebrała wczoraj dyplom za wzięcie w nim udziału.

Gratulujemy!