Trwa siódma edycja plebiscytu Belfer Roku. Konkurs wkracza w decydujący, finałowy etap. Na dziesięciu pedagogów najlepszych w województwie świętokrzyskim czekają zaproszenia do Brukseli!

Oprócz dziesięciu najpopularniejszych nauczycieli w województwie świętokrzyskim wybieranych jest pięciu najpopularniejszych nauczycieli w Kielcach. Każdy z nich zostanie wyróżniony i otrzyma nagrody na specjalnej gali w czwartek, 6 czerwca, w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Głosowanie rozpoczęło się 16 kwietnia, zakończy się w niedzielę 26 maja o północy.

Miło nam poinformować, że wśród zgłoszonych do plebiscytu pedagogów znajduje się p. Michalina Rzepka, nauczycielka języka angielskiego w naszej szkole. Ma także uprawnienia do nauczania w szkole ponadgimnazjalnej. Ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną z językiem angielskim na UJK w Kielcach. Chętnie sięga po klasyczną literaturę brytyjską. Poza tym interesuje się religioznawstwem i językami obcymi. Aby zagłosować na panią Michalinę, wystarczy wysłać sms-a o treści – belfer.sw.michalina rzepka na numer 71466. Koszt sms-a to 1,23 zł z VAT.