25 maja 2017 r. odbył się XVIII Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno – Techniczny „Upominek dla Mamy” przeznaczony  dla uczniów klas I – III, uczęszczających do świetlic szkolnych. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 15 przedstawicieli kieleckich szkół podstawowych, których zadaniem było wykonanie pracy plastycznej pt. „Kwiaty dla Mamy”. Uczestnicy konkursu zaprezentowali wysoki poziom artystyczny, wszystkie prace były piękne i starannie wykonane.

Jury po długiej debacie ustaliło następujących zwycięzców tegorocznej edycji konkursu:

• Filip Jonko z SP nr 33 (opiekun pani Jolanta Grosicka),
  • Maja Szczepanek z SP nr 13 (opiekun pani Beata Ławrentiuk),
  • Pola Maj z SP nr 28  (opiekun pani Wioletta Kopeć),
  • Alicja Bartkowska z SP nr 27   (opiekun pani Elżbieta Wrześniewska).

Laureatom gratulujemy! Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody książkowe. Imprezę uświetnił występ uczniów klas drugich – wychowanków naszej świetlicy, którzy zaprezentowali program słowno – muzyczny poświęcony mamom. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Wszystkie prace konkursowe wystawione zostały do oglądania w pomieszczeniach świetlicy szkolnej oraz na korytarzu I piętra.

Autor: Marzena Zachariasz