Z piątku na sobotę – 8-9 czerwca uczniowie z klas 3a i 3d pod opieką nauczycieli: p. Jolanty Mazur, p. Renaty Pawelec i p. Marii Wojasiewicz spędzili noc w szkole.

Podczas „nocki w szkole” dzieci zobaczyły szkołę od innej, mniej oficjalnej strony. Atmosfera zabawy, akceptacji, życzliwości, która towarzyszyła tej imprezie na pewno pozwoliła uczniom spojrzeć życzliwiej na szkołę, odnaleźć w niej swoje miejsce i nawiązać bliższe więzi z rówieśnikami.

Zaczęliśmy od zabaw i gier ruchowych. Później rozegraliśmy turniej gier stolikowych. Jednak największą atrakcją okazało się przejście ciemnymi korytarzami z latarkami i poszukiwanie „skarbów”. Wiele emocji wzbudziło wspólny nocleg w spartańskich warunkach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę.

Autor: Renata Pawelec