W dniu 16 stycznia 2014r. odbył się w naszej Szkole I MARATON FILMOWY, który został zainicjowany przez Samorząd Uczniowski. W długo wyczekiwanym wydarzeniu wzięło udział wielu Uczniów w znakomitych humorach, zaopatrzonych w smakołyki na cały wieczór.Maraton rozpoczął się konkursem wiedzy o muzyce filmowej. Zwycięzcą został uczeń kl. VB- Szymon Zdoliński, który przy fantastycznym dopingu publiczności, z łatwością pokonał przeciwników. Seans rozpoczęliśmy około godziny 17. Uczniowie kl. IV-VI obejrzeli znakomity film Tima Burtona pt. „Frankenweenie”. Młodsi Uczniowie wzięli udział w projekcji filmu „Kung Fu Panda 2”.

Samorząd Uczniowski SP nr 19 wraz z opiekunami serdecznie dziękuje wszystkim Uczniom naszej Szkoły, którzy wzięli udział w I Maratonie Filmowym.

Dziękujemy Pani Dyrektor- mgr Dorocie Mętrak za podarowanie nagród dla zwycięzcy konkursu.

Drodzy Uczniowie, w następnym miesiącu organizujemy kolejny maraton. Mamy nadzieję, że licznie przybędziecie, a atmosfera będzie równie wspaniała, jak za pierwszym razem.

Propozycje co do konkursów i tematyki filmów prosimy zgłaszać przedstawicielom SU lub opiekunom.

Zapraszamy do galerii zdjęć z Maratonu!

Autor: Michalina Rzepka