W dniu 23 stycznia 2014r. odbył się apel porządkowy Samorządu Uczniowskiego kl. IV-VI.

Przewodnicząca SU- Dorota Ołtarzewska, podziękowała Uczniom  za uczestnictwo w I Maratonie Filmowym i zachęcała do odwiedzenia strony internetowej szkoły w celu obejrzenia najciekawszych zdjęć z maratonu.  Omówione zostały zasady bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych, zwrócono uwagę na zakaz przebierania się Uczniów na schodach przed szatnią. Podsumowano akcję „Góra Grosza”, w której społeczność szkolna uzbierała kwotę prawie 190zł. Zgodnie z regulaminem przedsięwzięcia, kwota zostanie przekazana na rzecz dzieci, wychowujących się poza domem rodzinnym. Uczniowie naszej szkoły zostali poinformowali o kolejnej akcji SU- „Lekki tornister”. Każda klasa przygotuje plakat promujący racjonalne pakowanie plecaka do szkoły (plastikowe butelki zamiast szklanych, zachęcanie n-li do zapowiadania, czy można zostawić podręcznik lub zeszyt ćwiczeń w domu      i nie przynosić na jakąś lekcję, itp.). Przewodnicząca przypomniała  o zapoznaniu się społeczności szkolnej z akcją “Marzycielska Poczta”(tablica ogłoszeń SU, strona internetowa), która odbędzie się w lutym br. Na zakończenie apelu, nauczyciel języka angielskiego- p. Agata Siwoń wraz z Panią Dyrektor wręczyły nagrody za najlepsze wyniki w olimpiadzie wiedzy języka angielskiego „Archimedes Plus”.

Autor: Michalina Rzepka