Wydawnictwo Jersz udostępniło Ranking Laureatów Konkursu “Alfik” Humanistyczny. Jest on dostępny tutaj.

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów oraz szkół, które przystąpiły do konkursu “Alfik” Humanistyczny 2013. Laureatami są uczniowie, którzy otrzymali nagrody konkursowe w wyniku wejścia na najwyższe miejsca pod względem lokaty ogólnopolskiej. Rozdział nagród jest proporcjonalny do udziału uczniów z poszczególnych klas. W tym roku postanowiono przyznać również nagrody za 1 miejsce w województwie.

W konkursie Alfik Humanistyczny 2013 uczestniczyło 16 116 uczniów z 475 szkół.

Szkoły laureatów Ogólnopolskich Konkursów Przedmiotowych organizowanych pod Patronatem Politechniki Wrocławskiej i ORE w ramach projektu edukacyjnego Łowimy Talenty 2013/14 otrzymają w czerwcu 2014 wyróżnienia w postaci Certyfikatu Szkoły Łowców Talentów.

Szkolny Koordynator

Ogólnopolskiego Konkursu