8 listopada, w godz. 17.00-18.00 odbyły się po raz kolejny spotkania rodziców z wychowawcami klas, nauczycielami oraz pedagogiem szkolnym.

Tego samego dnia uczniowie klas IV-VI obejrzeli pokaz sztuk walki “Capoeira”, z udziałem mistrza Mestre Dende.

9 listopada odbyły się spotkania rodziców uczniów klas młodszych z wychowawcami oraz pedagogiem szkolnym.

W dniu 9 listopada 2010 r., z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości, klasa III B, pod opieką wych. p. Marty Świercz i przewodnika świętokrzyskiego p. Bogdana Nocunia udała się pod pomniki pamięci narodowej. Uczniowie oddali hołd poległym w walce o niepodległość Polski. Zobaczyli Pomnik Legionistów, Sanktuarium im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Pałac Biskupów Krakowskich), Pomnik Niepodległości. Chwilą ciszy uczcili pamięć tych, którzy walczyli o wolną Polskę.