W dniach 14 – 15 kwietnia 2014r., z inicjatywy uczennicy klasy 6 „b”, Jagody Szwach, odbył się Wiosenny Kiermasz Biblioteczny, w trakcie którego sprzedawano biżuterię wykonaną przez uczennice naszej szkoły: Agnieszkę Gas, Ulę Kapral, Emilkę Dudę, Gabrysię Adamczyk, Anię Bogdanowicz i Julkę Ślewę. Dziewczęta własnoręcznie wykonały piękne bransoletki, kolczyki, wisiorki z kolorowych i błyszczących koralików, z włóczki, żyłek…, a Magda Michalska dodała całości kolorytu przez plastelinowe żółwiki.

Jak zwykle dochód z akcji zostanie przeznaczony na zakup nowości wydawniczych do Biblioteki Szkolnej.

Dziewczętom (także ze starszych klas, które sprzedawały wyroby) dziękuję za zaangażowanie i prace wykonane na kiermasz, a uczniom, zwłaszcza z klas I – III, za zakupy dokonane na naszym stoisku!

mgr Iwona Krzemińska – bibliotekarz