Nasza szkoła przystąpiła do projektu pod nazwą  “Dzieciaki do rakiet”.

“„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy zachęcamy szkoły podstawowe z całej Polski do udziału w KONKURSIE, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli. W tym roku nagrodzimy aż 70 szkół! Wprowadźmy razem tenisa ziemnego na lekcje wychowania fizycznego!
„Dzieciaki do rakiet” to także bezpłatne warsztaty tenisowe, które od 3 lat organizujemy w różnych miastach Polski. Dzięki nim już ponad 5 500 dzieci postawiło swoje pierwsze tenisowe kroki. Wakacyjne warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy oraz ambasadorzy akcji – Urszula Radwańska i Mariusz Fyrstenberg.

Zobaczcie, jak wyglądały tegoroczne, letnie spotkania z tenisem w:  KARPACZUŚWINOUJŚCIUMIĘDZYZDROJACHWŁADYSŁAWOWIESOPOCIE i ZAKOPANEM.”

KONKURS będzie rozstrzygnięty poprzez głosowanie, które rozpocznie się 19 listopada, a zakończy 16 grudnia br. Lista zwycięzców  zostanie opublikowana 18 grudnia br.  

Koordynatorem projektu w naszej szkole jest Pan Jarosław Januchta nauczyciel wychowania fizycznego.

Zobacz filmik promujący akcję w naszej szkole: >>>

Głosowanie rozpoczęte! Oddaj swój głos >>>

Liczymy na głosy wszystkich naszych uczniów!

Autor: J.Januchta