Dnia 18 października 2018 r. uczniowie klas ósmych z nauczycielami: p. Edytą Domagałą, p. Martą Świercz oraz p. Anetą Bilman uczestniczyli w Giełdzie Szkół Ponadpodstawowych. Impreza zorganizowana była przez Szkołę Podstawową nr 11 im. Bohaterów Warszawy w Kielcach.

Podczas spotkania zaprezentowały się kieleckie licea ogólnokształcące, technika, szkoły zawodowe, Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych, Szkoły Awans, Zespół Szkół Leśnych (Zagnańsk) oraz Kolegium Szkół Prywatnych w Kielcach.

Podczas spotkania ok. 50 uczniów naszej szkoły mogło posłuchać wypowiedzi reprezentantów różnych szkół, a także porozmawiać z nauczycielami tych placówek. Każdy miał również sposobność  wziąć ulotkę informacyjną dotyczącą rekrutacji do poszczególnych szkół znajdujących się w mieście i powiecie kieleckim.

Autor: Marta Świercz