Czy piątek trzynastego naprawdę jest pechowy? Postanowiły sprawdzić to klasy VI b i VI c, wraz z wychowawcami (p. Joanną Wielicką i p. Grzegorzem Miszczykiem) organizując 13 czerwca pożegnanie klas szóstych – Nocowanie w Szkole. Aby nie przegapić żadnego pechowego zdarzenia, nie spaliśmy do późnej nocy, a czas urozmaicaliśmy sobie grą w śledzia, podchodami po ciemniej szkole, oglądaniem filmu i meczu Hiszpania – Holandia, jednym słowem – nikt się nie nudził. Na kolację jedliśmy pizzę – uznaliśmy, że to może być najbardziej pechowe danie świata. Naszą zabawę uświetniła także wizyta byłej wychowawczyni klasy VI c – p. Renaty Pawelec. Odwiedziła nas również p. Dyrektor Dorota Mętrak. Ogólnie bardzo nam się podobała Noc w Szkole i uważamy takie zabawy za świetne formy integracji. Poza tym (na szczęście!), że po BARDZO wczesnej pobudce poczuliśmy się strasznie zmęczeni, nic pechowego się nie zdarzyło.

Zdjęcia z Nocy w szkole można zobaczyć w galerii.

Autor: Anna Brzezińska kl.VI c