Przewodniczący szkoły Tobiasz Ciuryło podsumował działalność Samorządu Uczniowskiego w I semestrze br.

W akcji wolontariatu “Kielce dla Syrii” udało nam się zebrać ponad 500 zł. Pieniądze zostały przekazane do właściwej instytucji, odpowiedzialnej za zbiórkę.

W kolejnej akcji wolontariatu “Ogólnopolska zbiórka na rzecz budowy Domu Hospicyjnego w Zaleszanach- udało nam się zebrać 317 zł 7 groszy. Pieniądze zostały wysłane do organizacji.

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w akcje! Podziękowania składamy również uczniowi kl. 8 a- Oskarowi Karnkowskiemu za zorganizowanie akcji  “Stop pustym miskom – pomóżmy schroniskom”.

Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w nasze akcje!

Uczniowie zostali też zapoznani z nadchodzącymi akcjami szkolnymi oraz wysłuchali apelu na temat mowy nienawiści.

Nauczyciele wraz z p. Dyrektorem rozdali uczniom nagrody i dyplomy za udział w konkursach międzyszkolnych.

fot. M. Rzepka