W wtorek 7 maja w naszej szkole świętowaliśmy niebywałe urodziny! Był tort, świeczki, oraz laurki dla solenizanta… „Ale o co chodzi?” zapytacie.

Na lekcji plastyki w klasie 5c gościliśmy Panią Grażynę Jarosz, z Fundacji VIVE Serce Dzieciom, organizatorkę konkursu plastycznego „Recycling na miarę”, w którym nasza szkoła bierze udział po raz kolejny. W tym roku tematyka konkursu związana jest z dwusetną rocznicą urodzin Stanisława Moniuszki i to właśnie z jego osobą związane było wtorkowe zamieszanie… Był tort i świeczki jak na prawdziwe urodziny przystało! Były rozmowy o mistrzu i było zadanie do wykonania: muzyczna laurka!

Dziękujemy Pani Grażynie Jarosz za wyjątkową wizytę, za słodkie atrakcje i za rozmowy nie tylko o sztuce – fani sportu w mig znaleźli z Panią Grażyną wspólny język! Urodziny były super!

Autor: A.Tuz