grgCo Ciebie mocniej ucieszy: świąteczny mail, czy prawdziwa kartka, na której znajoma ręka skreśliła kilka słów od serca? A może ta sama ręka włożyła do koperty wraz z kartką i dobrymi życzeniami prawdziwy opłatek? Już jesteś pewien co ma większą moc sprawiania radości?

Choć czas pędzi bardzo szybko, nie chcemy aby całe życie przeniosło się do wirtualnego świata, bo tam bardzo trudno o szczęście. Niech najprawdziwsze świąteczne kartki pisane z dobrą myślą, doczekają w domach adresatów swojej starości, niech żyją dłużej niż my i niech przypominają dzieciom i wnukom słowami uwiecznionymi na pożółkłych tekturkach jak ciepło było w sercach przodków.

Mamy dla Ciebie świąteczne kartki, których moc jest podwójna. Za pierwszym razem ta moc ujawni się tuż przed Świętami, gdy adresat wyjmie kopertę ze skrzynki pocztowej i otwierając ją uśmiechnie się na myśl o Tobie. Za drugim razem dobra moc zadziała, gdy dochód ze sprzedaży zainwestujemy w pomoc ludziom, którzy bardzo jej potrzebują, chorym i niepełnosprawnym z programu “Na Ratunek”.

W dniach 1-19 grudnia Samorząd Uczniowski kl. IV-VI będzie prowadzić na terenie szkoły sprzedaż kartek w cenie 2 zł (koperta gratis).  Zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji !

Autor: Michalina Rzepka