Samorząd Uczniowski kl. IV-VI wraz z opiekunami p. M.Rzepką i p. M. Kowalik, zorganizował kolorowe obchody Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole. 23 marca na sali gimnastycznej rozstrzygnięto zapowiadany wcześniej konkurs dla kl. IV-VI. Uczniowie każdej z klas mieli za zadanie przygotować bukiet wiosennych kwiatów oraz dołączyć do niego wierszyk lub rymowankę. Kwiaty prezentowały osoby w barwnych, wiosennych strojach. Pozostali uczniowie ubrani byli na zielono. Wszystkie klasy spisały się fantastycznie. Uroczystość została wzbogacona barwnymi występami chóru szkolnego oraz solistki Ani Szkliniarz pod opieką p. I. Stefańczyk. Komisja konkursowa w składzie: p. dyr. A. Kosierkiewicz, p. I. Stefańczyk, p. J. Januchta wybrała zwycięzców- I miejsce zdobyła kl. VB, II miejsce kl. IVC, III miejsce kl. IVB. Laureaci dostali pamiątkowe wiosenne dyplomy oraz słodycze dla swojej klasy. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim Uczniom za wspaniałą i kolorową zabawę!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Autor: Michalina Rzepka

Monika Kowalik