tgtwNa początku kwietnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs angielsko- plastyczny dla uczniów klas I-III pt. “Mr Apple- my English friend”. Dzieci miały za zadanie wykonać pracę przedstawiającą naszego klasowego bohatera zajęć języka angielskiego czyli maskotki Mr Apple. Praca mogła być wykonana dowolną techniką wraz z wierszykiem lub rymowanką na temat Mr Apple. Uczniowie klas         I-III dostarczyli ponad 40 pięknych prac. Oto nagrodzeni uczniowie:

I miejsce: Wiktoria Babiarczyk kl. 2B, Jakub Borek kl. 1D

II miejsce: Tadeusz Siudak kl. 1C, Klaudia Tarzyńska kl. 1A, Jakub Krogulec kl. 2A

III miejsce: Alicja Jasińska kl. 2B, Aleksander Domoradzki kl. 2A, Maciej Biernacki kl. 2A

wyróżnienia: Zuzanna Pernal kl. 2A, Wiktoria Czerwińska kl. 2A, Oliwia Mazur kl. 1C, Bartek Mamla kl. 1D, Weronika Nogaj kl. 2A, Piotr Syska kl. 1A, Zofia Ucig kl. 1B, Marta Pawłowska kl. 1C

Zwycięzcy oraz wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody i upominki. Nagrodzone prace znajdują się w szkolnej czytelni. Dziękuję Uczniom za zaangażowanie i życzę dalszych sukcesów !

Autor: Michalina Rzepka