25 maja 2015 r. odbył się XII Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno – Techniczny „Upominek dla Mamy” przeznaczony  dla uczniów klas I – III, uczęszczających do świetlic szkolnych. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 12 przedstawicieli kieleckich szkół podstawowych, których zadaniem było samodzielne wykonanie (w czasie 60 minut) pracy plastycznej pt. „Kwiaty dla Mamy”. Uczestnicy konkursu zaprezentowali wysoki poziom artystyczny, wszystkie prace były piękne i starannie wykonane. Jury po długiej debacie ustaliło następujących zwycięzców tegorocznej edycji konkursu: Patryk Jończyk SP nr 25, Amelia Jaśkiewicz SP nr 8, Maja Piwowarczyk SP nr 18.

Laureatom gratulujemy! Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody książkowe. Imprezę uświetnił występ najmłodszych wychowanków naszej świetlicy, którzy zaprezentowali program słowno – muzyczny poświęcony mamom. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Wszystkie prace konkursowe wystawione zostały na korytarzu I piętra.

Autor: Marzena Zachariasz