Szanowni Państwo!

Prosimy o oddanie głosu na zadanie zgłoszone do budżetu obywatelskiego na rok 2016.

Zgłoszone przez nas zadanie  Bezpieczna droga do szkoły: poprawienie bezpieczeństwa dzieci i dorosłych poprzez przebudowę drogi przeciwpożarowej wraz z chodnikami i miejscami parkingowymi i wjazdem oraz placem manewrowym znajduje się na pozycji nr 69 zadań dopuszczonych do głosowania.

Głosować mogą osoby zameldowane w Kielcach, które ukończyły 16 lat. Każdy może oddać tylko jeden głos na to zadanie (na tej samej karcie można głosować również na inne zgłoszone zadania). Każdy mieszkaniec może oddać tylko jedną kartę (lub formularz). Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie budzetobywatelski.kielce.eu.

Aby oddać swój głos należy wypełnić Kartę do głosowania znajdującą się na stronie budżetu obywatelskiego Kielce i oddać do sekretariatu naszej szkoły lub wypełnić formularz on-line.

Pobierz kartę do głosowania na projekt zgłoszony przez naszą szkołę lub na projekty zgłoszone na osiedlach KSM.

Głosujemy od 8.06.2015 r. do 21.06.2015 r.

Liczymy na poparcie naszej inicjatywy.