18 czerwca 2015 r. uczniowie klas 4b i 4c zaprezentowali swoje umiejętności językowe po niemiecku. Inscenizacja sztuki teatralnej “Ich bin so allein” była skierowana do uczniów uczących się j.niemieckiego (klas 4-6), nauczycieli oraz zaproszonych przez uczniów członków rodziny. Tematem sztuki jest poszukiwanie przyjaciela do zabawy.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowały przedstawienie. Uczniowie nie tylko doskonalili umiejętność przekazywania myśli oraz uczuć w języku obcym, ale również ćwiczyli poprawną wymowę, akcent i intonację. Ponadto młodzi aktorzy wykazali się dużą pomysłowością w przygotowaniu swoich kreacji scenicznych oraz masek. Uczniowie przygotowali plakaty i zaproszenia na sztukę teatralną “Ich bin so allein” również w j.niemieckim.

Wszyscy wspaniale bawiliśmy się pracując nad tym przedstawieniem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęc w naszej galerii.

Autor: Malwina Odrzywolska