Skip to main content

Program “Odblaskowa szkoła”

Program “Odblaskowa szkoła”

W związku z udziałem Szkoły Podstawowej nr 9 im. Ireny Sendlerowej w Kielcach w programie „Odblaskowa szkoła” zapraszamy uczniów klas I-VIII do udziału w konkursie ogólnoszkolnym pt.: „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Format pracy: A4 lub A3. Technika wykonania: dowolna (malarstwo, rysunek, grafika). Praca plastyczna powinna mieć charakter plakatu. Termin oddania prac: od 27.10.2023r. do pani Malwiny Odrzywolskiej.

Kangur Matematyczny

Kangur Matematyczny

– informacje o tegorocznej edycji   Informujemy, że 21 marca 2019r. odbędzie się w naszej szkole kolejna XXVII edycjaMiędzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”.  Warunkiem koniecznym uczestnictwa jest dokonanie wpłaty na konto RadyRodziców z dopiskiem: imię i nazwisko dziecka, klasa i nazwa konkursu. Numer konta bankowego Rady Rodziców: 15 1020 2629 0000 9402 0314 5786. 21 marca 2019 r.  odbędzie […]

Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2018

Na samym początku nowego roku szkolnego chciałbym Was serdecznie zaprosić do udziału w konkursie informatycznym Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2018. Jest to kolejna już, ósma edycja projektu skierowana do uczniów szkół z województwa świętokrzyskiego. Głównym zadaniem inicjatywy jest rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli oraz bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci.