Skip to main content

Nominacja do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym

Z wielką przyjemnością informujemy, że Nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie świętokrzyskim jest prowadzony przez „Echo Dnia”.
Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymała cudowna mentorka, pedagog i  wychowawca pracująca w Naszej szkole – Pani Beata Tomala.

Zajęcia z Ozobotami.

W naszej świetlicy odbyły się zajęcia, podczas których dzieci poprzez zabawę zostały wprowadzone w świat nowych technologii. Ozobot  to mały robot stworzony specjalnie z myślą o nauce programowania. Doskonale sprawdza się w zadaniach dydaktycznych związanych z informatyką i robotyką. Dzieci mogły programować Ozoboty na różne sposoby, rysowały i planowały trasy, po których poruszały się roboty. […]

Pasowanie na świetliczaka

Pasowanie na świetliczaka

Dnia 13 października 2022 r. w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość „Pasowania na świetliczaka”, w której wzięli udział uczniowie klas 1a i 1b uczęszczający do świetlicy szkolnej. Aby zostać przyjętym do grona ‘’Świetlików”, dzieci musiały wykazać się znajomością zasad obowiązujących w świetlicy z a także przejść kilka prób: – próbę sprawnościową ( przechodzenie przez tunel, […]

DYSTRYBUCJA PREPARATU ZE STABILNYM JODEM

Poniżej zamieszczamy informację nadesłaną ze Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego:
“W związku z przeprowadzoną akcją dystrybucji preparatu ze stabilnym jodem do gminnych punktów dystrybucji w załączaniu broszura informacyjna opracowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwo Zdrowia, Główny Inspektorat Farmaceutyczny oraz Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, oraz wykaz miejsc wydawania tabletek jodku potasu na terenie województwa świętokrzyskiego”.