Drodzy siódmoklasiści i ósmoklasiści!

Przed Wami konieczność wyboru dalszej drogi edukacyjnej, a w przyszłości także zawodowej. Macie wątpliwości, kim zostać w przyszłości i co robić, by osiągnąć sukces zawodowy? Męczą Was już pytania „co będziesz robić w życiu” czy „kim chciałbyś być w przyszłości”? Nie wiecie jak na nie odpowiedzieć?.Zamieszczamy zestaw przydatnych materiałów.

Wyniki Alfika Matematycznego 2023

Znamy już wyniki tegorocznego Alfika Matematycznego. Najlepsze wyniki w naszej szkole uzyskali: Sebastian Sztuk, kl. V b –  dyplom uznania za bardzo dobry wynik, I miejsce w województwie świętokrzyskim Antoni Ciźla, kl. V b –  V miejsce w województwie świętokrzyskim Julia Korona, kl VII a – VII miejsce w województwie świętokrzyskim Bartłomiej Siedlecki, kl I a  – VII miejsce w […]

Lego Education Spike na lekcjach informatyki

Uczniowie pracujący z robotyczną ręką zbudowaną z Lego Education

Na lekcji informatyki „Podaj klocek” uczniowie klasy 5a uczyli się programowania wykorzystując Lego Education Spike. Zbudowali oni robotyczną rękę według instrukcji, a następnie zaprogramowali chwytak, aby otwierał się i zamykał. Sterowali robotyczną ręką przenosząc klocki z jednego obszaru w inny-wyznaczony. Układali klocki piętrowo.