Szanowna Pani Dyrektor, Panie Dyrektorze, Drodzy Nauczyciele,
Pracownicy szkoły, Rodzice i Uczniowie,

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia oraz nadchodzącym Nowym Rokiem,
Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 19, pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia,
które kierujemy do wszystkich osób związanych z naszą szkołą,

Życzymy dużo zdrowia, które w życiu jest najważniejsze. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój oraz radość. Rodzinne ciepło świąt niechaj wypełni Wasze domy oraz zagości w nich mądrość, zgoda, uśmiech i dostatek.

A na Nowy Rok mnóstwo samych wspaniałości, a przede wszystkim morze miłości!

Życzymy tego, abyście spełnili swe wszystkie postanowienia noworoczne, które pomogą uczynić Nowy Rok jeszcze lepszym.

Realizujcie swoje cele i marzenia, a Nowy Rok przywitajcie z pełnym optymizmem, wiarą  oraz szczęściem!

Samorząd Uczniowski.

Uczniowie przygotowali dla nas świąteczne życzenia i muzyczne niespodzianki!

Opracowanie: Opiekunowie i członkowie Samorządu Uczniowskiego we współpracy z Panią Iwoną Stefańczyk