W imieniu społeczności naszej szkoły solidaryzujemy się z Narodem Ukraińskim, który został zaatakowany przez armię rosyjską. Wyrażając symboliczne wsparcie ogłaszamy poniedziałek 28.02.2022 „Dniem Solidarności z Ukrainą” w naszej szkole. Zachęcamy wszystkich, by w tym dniu ubrali się w niebiesko-żółte barwy lub przypięli do stroju niewielką flagę Ukrainy.

Włączamy się w niesienie pomocy materialnej. Zbieramy: środki opatrunkowe, podstawowe środki higieniczne, kołdry, koce, ręczniki, suchy prowiant (konserwy, suche chlebki, dania typu instant, ciastka, orzechy, czekolady, batony, wafle pełnoziarniste, batony zbożowe, żele energetyczne, produkty sojowe, puszki owoców czy warzyw). Produkty przynosimy do szkoły.

Można również przekazać środki pieniężne na zakup leków i innych niezbędnych rzeczy – Kielce dla Ukrainy https://zrzutka.pl/gn63v6

Nie chcemy wojny. Liczymy na Was.