22 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi. Już od samego rana uczniowie klas 6-8 mogli sprawdzić swoją wiedzę w quizie oraz walczyć o nagrody w konkursie na najlepszy plakat o tematyce ekologicznej. Pod opieką p. Małgorzaty Muszyńskiej uczniowie klasy 7b przygotowali apel jak dbać o naszą planetę Ziemię. Klasy 8b oraz 8d wraz z p. Magdaleną Segieta oraz p. Anetą Bilman sprzątali teren wokół Zalewu Kieleckiego, a uczestnicy Szkolnego Koła Geograficznego wybrali się z p. Anną Kotulską na zajęcia z ochrony środowiska, na ścieżkę ekologiczną Gruchawka. Aby poszerzyć swoją wiedzę o tematyce ekologicznej nasi uczniowie zapoznali się z bardzo intersującą prezentacją multimedialną, którą przygotowali uczniowie klas 7.
Autor: M.Segieta, A.Bilman