Szanowni Państwo.

Bardzo proszę o głosy dla Szkoły Podstawowej nr 19 im. Ireny Sendlerowej w Kielcach.

kod projektu DI25

Uczniowie, pracownicy i dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 19 im. Ireny Sendlerowej w Kielcach zwracają się do Państwa z prośbą o wsparcie naszego projektu budżetu obywatelskiego. Celem realizacji projektu jest stworzenie miejsca do aktywnego wypoczynku mieszkańców Kielc – Mini stadionu na Nowym Świecie – ulica Targowa. Pragniemy stworzyć miejsce do wszechstronnego rozwoju fizycznego, gdzie każdy bez względu na wiek i upodobania będzie mógł spędzić aktywnie czas. Dla najmłodszych będzie to teren swobodnej zabawy w otoczeniu zieleni, której na terenie Szkoły nie brakuje. Dzieci będą mogły skorzystać ze wszystkich zaplanowanych w projekcie obiektów, a w szczególności z placu zabaw typu STREET WORKOUT z elementami do wspinania, huśtania i pokonywania przeszkód. Młodzież i dorośli będą mogli rozgrywać mecze w piłkę ręczną, koszykówkę, piłkę nożną, a nawet tenisa ziemnego lub badmintona. Profesjonalna bieżnia zakończona skocznią umożliwi treningi biegowe i doskonalenie skoku w dal. Pragniemy, aby rozbudowa infrastruktury sportowej w centrum miasta służyła wszystkim mieszkańcom Kielc oraz drużynom szkolnym, nieformalnym oraz wszystkim zainteresowanym jako miejsce rozgrywek, zawodów i turniejów. W okolicy nie ma boiska do gry w piłkę nożną, która jest bardzo popularną dyscypliną sportową wśród mieszkańców naszego miasta oraz zamieszkujących okolice dzieci i młodzieży.

 Założeniem projektu jest umożliwienie wszystkim chętnym korzystania z aktywnych form spędzania czasu wolnego, a towarzyszącym dzieciom opiekunom, miejsca do spoczynku w otoczeniu zieleni i cieniu, aby odpocząć, poczytać książkę i obserwować swoje pociechy

Jak zagłosować?

Nasz projekt został oznaczony symbolem DI 25. Głosowanie rozpoczęło się 23 września i potrwa do 6 października. Tak jak w ubiegłym roku, głosowanie odbywa się wyłącznie elektronicznie za pomocą formularza dostępnego na stronie z adresem https://bo.kielce.eu/glosowanie/

Wymagane jest przy tym podanie swojego numeru telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany sms z kodem weryfikacyjnym. Na jeden numer telefonu może zostać wysłany wyłącznie jeden sms.

UWAGA

Uczniowie, którzy zbiorą głosy mogą przynieść do wychowawców potwierdzoną podpisem Rodzica listę osób, które zachęciły do głosowania. Nie musi to być personalna lista, wystarczy napisać np. Babcia Ania, sąsiadka Gosia, wujek Antoni itd. Za zebrane głosy Uczniowie otrzymają punkty dodatnie: 5 głosów = +5 punktów, 10 głosów=+10 punktów powyżej 20 głosów =+ 20 punktów.

Szanowni Państwo z całego serca proszę o wsparcie. Nasza społeczność jest tak liczna, że jeśli się zmobilizujemy, mamy szansę wygrać!

Dziękuję.

DYREKTOR SZKOŁY 

mgr Paulina Podlewska – Pająk