Z wielką przyjemnością informujemy, że Nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie świętokrzyskim jest prowadzony przez „Echo Dnia”.

Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymała cudowna mentorka, pedagog i  wychowawca pracująca w Naszej szkole – Pani Beata Tomala.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 25 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.echodnia.eu/swietokrzyskie/nauczyciel

Link do głosowania na SP19: www.echodnia.eu/p/kandydat/szkola-podstawowa-nr-19-im-ireny-sendlerowej-w-kielcach%2C3136061/#coin-plebiscyty

Link do głosowania na p. Beatę Tomalę: www.echodnia.eu/p/kandydat/beata-tomala%2C3119267/#coin-plebiscyty 

Głosowanie będzie trwać od wtorku, 25 października do wtorku, 22 listopada 2022 r. do godz. 20:30

Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.
(M. Twain)