„Jednodniówki” upamiętniające rocznicę nadania Szkole Podstawowej nr 19 imienia Ireny Sendlerowej

 

Z okazji 10.rocznicy nadania naszej szkole imienia Ireny Sendlerowej zostały wydane dwie „Jednodniówki”: z materiałami archiwalnymi zamieszczonymi w podobnym pisemku z 23 listopada 2012 r. i uzupełnionymi o kilka tekstów z uroczystości (zebrała je i częściowo napisała mgr Iwona Krzemińska, graficznie oprawiła mgr Ewa Kowalska) oraz dotycząca ważnych wydarzeń z kolejnych lat „Dziewiętnastki”, które uwieczniła w „Kronice SP19” i przygotowała do druku mgr Iwona Masternak, a graficznie oprawił mgr Leszek Bieniek. Zachęcamy uczniów, nauczycieli i rodziców oraz wszystkich sympatyków naszej szkoły do zapoznania się z ww. publikacjami.

Jednodniówka z okazji 10.rocznicy nadania SP19 imienia (plik .pdf)

 

Iwona Krzemińska