Przed Wami konieczność wyboru dalszej drogi edukacyjnej, a w przyszłości także zawodowej. Macie wątpliwości, kim zostać w przyszłości i co robić, by osiągnąć sukces zawodowy? Męczą Was już pytania „co będziesz robić w życiu” czy „kim chciałbyś być w przyszłości”? Nie wiecie jak na nie odpowiedzieć?.

Aby ułatwić Wam wybór szkoły, zamieszczamy między innymi linki do testów predyspozycji zawodowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nieraz trudne dla Was może być określenie, jaki zawód chcecie wykonywać w przeszłości. Macie różne zainteresowania, inne rzeczy Was ciekawią, w wieloraki sposób lubicie spędzać czas wolny. Kwestionariusze, do których linki zamieszczamy, bez wątpienia będą wskazówką w wyborze odpowiedniej szkoły i zawodu. To jednak nie wszystkie materiały, które dla Was przygotowaliśmy – na stronie internetowej naszej szkoły oraz na podanych przez nas stronach znajdziecie także: filmy, poradniki, rankingi szkół i wiele innych ciekawych i pomocnych treści.

Link do strony Kuratorium Oświaty w Kielcach zawierający Informator o ofercie edukacyjnej szkół na rok szkolny 2022/2023:

Bezpłatne narzędzia pomocne w planowaniu kariery

Przydatne linki

Testy zainteresowań i predyspozycji zawodowych

Autor: Edyta Domagała