W dniu 3 marca odbył się VI Świętokrzyski konkurs piosenki anglojęzycznej zorganizowany przez VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach. Wystąpiło 11 wokalistów z klas 7-8 szkół podstawowych, a ich zmagania oceniała komisja. Naszą szkołę reprezentowali: uczniowie Karina Reroń (wokal), Andrzej Litwin (wokal), Daria Grzelewska (wokal), Krzysztof Bańka (akompaniament-gitara) oraz nauczyciele: Marek Stemplewski (akompaniament), Monika Chęć (akompaniament).
Uczestnicy konkursu prezentowali bardzo wysoki poziom wokalny. Andrzej Litwin, uczeń naszej szkoły zajął III miejsce.
Wszystkim laureatom, wyróżnionym oraz uczniom naszej szkoły serdecznie gratulujemy! Dziękujemy organizatorom oraz komisji oceniającej.
Zachęcamy do obejrzenia filmów z występów naszych uczniów:

Autor: Monika Chęć