25 marca 2023 r. odbył się Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 19 im. Ireny Sendlerowej w Kielcach.  W tym dniu zawitali do nas przyszli pierwszoklasiści wraz z Rodzicami, aby zwiedzić budynek szkolny, sale lekcyjne i zapoznać się z ofertą szkoły.

W godzinach 10:00-11:30 nasi mali goście uczestniczyli w licznych zabawach ruchowych, wykonywali pamiątkowe pisanki z papieru, sterowali Ozobotami,  tworzyli przestrzenne “rysunki” za pomocą Długopisów 3D, przygotowywali tosty i pyszne koktajle, uczestniczyli w doświadczeniach chemicznych i wielu innych atrakcyjnych zajęciach.

Czas mijał szybko, a niektórzy chętnie zostaliby w naszej szkole jeszcze dłużej 😉 Mamy nadzieję, że spotkamy się w nowym roku szkolnym.

Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia:

Autor: J.Wielicka